Doprava a platba

EXPEDÍCIA TOVARU

Objednaný tovar expedujeme v čo najkratšom možnom čase, a to do 3 pracovných dní od prijatia objednávky, prostredníctvom Slovenskej pošty. Dodacia lehota pošty je spravidla 1-2 pracovné dni. V prípade, že objednávka prekročí našu skladovú zásobu, môže sa dodanie predĺžiť na 14 dní. V takomto prípade Vás budeme kontaktovať, aby ste svoju objednávku s predĺženým dodaním potvrdili.

SPÔSOBY DOPRAVY

Poštovné a balné v rámci Slovenska:

  • Slovenská pošta - 3,90 €
  • DPD kuriér - 6,90 €

Pri objednávke nad 50 € - Poštovné zdarma.

SPÔSOBY PLATBY

Kupujúci môže za objednaný tovar zaplatiť:

  1. Online platba kartou (bezhotovostná platba) - Sumu za objednaný tovar zaplatíte cez internetové rozhranie banky (platobnou kartou online).
  2. Platba vopred bankovým prevodom - Sumu za objednaný tovar zaplatíte vopred bankovým predovodom, objednávka bude odoslaná až po pričítaní sumy na účet.

    Kupujúci je povinný prezrieť si tovar bezprostredne po jeho prevzatí.
    Ak je zistené poškodenie obalu výrobku, kupujúci skontroluje stav tovaru a v prípade poškodenia vyhotoví záznam o poškodení za prítomnosti dopravcu. Kupujúci má právo viditeľne poškodenú zásielku neprebrať. Zodpovednosť za poškodenie v priebehu prepravy nesie dopravca ak je tovar poistený. Podpísaním prepravného listu kupujúci súhlasí s prevzatím zásielky a potvrdzuje, že dorazila bez viditeľného poškodenia.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram